Nasze przedszkole w programie Łódzkie Dwujęzyczne

Nasze przedszkole zostało zakwalifikowane do udziału w regionalnym projekcie "Łódzkie dwujęzyczne" realizowanym przez Centrum Rozowju Edukacji Województwa Łódzkiego w Sieradzu we współpracy z Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Łodzi i Samorządem Województwa Łódzkiego. Projket będzie realizowany do końca roku szkolnego 2022/2023. W ramach projketu odbyły się bezpłatne szkolenia dla nauczycieli. W kwietniu 2023 r. na platformach Teams i Moodle zostanie uruchomiona sieć współpracy i wymiany doświadczeń. Przez cały czas trwania projektu dostępne będą konsultacje indywidualne i zbiorowe. Projekt przewiduje bezpłatne pakiety materiałów dydaktycznych dla przedszkola oraz dostęp do platformy edukacyjnej przez czas realizacji projektu. Koordynatorem projektu w naszym przedszkolu jest Pani Katarzyna Węglewska-nauczyciel języka angielskiego.