Wycieczka do kina "Górnik" w Łęczycy - 4-latki A i 4-latki B ul. Miła

W środę 25 kwietnia 2024 r. dzieci z grupy 4-latków A oraz 4-latków B z budynku przy ul. Miłej wybrały się do kina "Górnik" w Łęczycy na film animowany "Kicia Kocia w przedszkolu". Dzieciom bardzo podobała się wersja kinowa bajki, co było widać na ich uśmiechniętych twarzach. Był to seans pełen humoru, emocji oraz codziennych dziecięcych przygód. To bajka, która opowiada o codziennym życiu dziecka, uczy zachowań społecznych i radzenia sobie z problemami. Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywała odważnie świat i stawiała czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność.

Katarzyna Węglewska

Sylwia Augustyniak-Jaszczak