Sukcesy naszych przedszkolaków

W dniu 3 kwietnia 2024 r. odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich eliminacji Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego, którego organizatorem jest Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Nasze przedszkole ma zaszczyt ogłosić, że jeden z naszych małych przedszkolaków, Jurek Wojdyn (5-latki A ul. Miła), został laureatem tego konkursu zajmując IV miejsce. Przygotowanie do konkursu oraz wykonanie pracy plastycznej odbywało się pod czujnym okiem wychowawcy - pani Małgorzaty Głowackiej.

Jesteśmy niezmiernie dumni z Jurka i jego osiągnięcia. Jego sukces pokazuje, że niezależnie od wieku, każde dziecko może osiągnąć wielkie rzeczy, jeśli tylko posiada pasję, wsparcie i determinację.

Chcielibyśmy również podziękować rodzicom Jurka za ich niezwykłe zaangażowanie i wsparcie w rozwijaniu jego plastycznych talentów.

Jurek jest doskonałym przykładem tego, jak nasze przedszkole wspiera rozwój nie tylko intelektualny, ale także rozwija pasje i zainteresowania naszych dzieci.

Gratulujemy Jurkowi i życzymy mu dalszych sukcesów w przyszłości!

Katarzyna Węglewska

Sylwia Augustyniak-Jaszczak